p.ziemichod
| Szef Kuchni | Przepisów: 6, Artykułów: 98Domowe wino – poradnik - fermentacja wina
Fermentacja alkoholowa to najważniejsza część procesu produkcji wina. Od tego, jak ją przeprowadzimy zależy jakość i smak naszego trunku.
Jeśli przytrafi Ci się kulinarna wpadka, nie załamuj się. W naszym dziale Porady na pewno znajdziesz rozwiązanie, które ułatwi Ci życie w kuchni i twoją kulinarną pracę. Znajdziesz tu praktyczne, proste i przydatne w kuchni porady, kulinarne pomysły oraz wskazówki na temat pieczenia, gotowania, smażenia a także urządzania przyjęć. Zakładka porady kulinarne to kuchenna skarbnica wiedzy dla każdego.
Nasze Porady pomogą Ci w gotowaniu, pieczeniu, utrzymywaniu czystości, przygotowaniu świąt, przyjęć. To tu dowiesz się m.in. jak pozbyć się zapachu ryby z domu po jej usmażeniu, jak posprzątać dom na błysk nie tylko od święta, jak zamrozić ciasto, które zostało po rodzinnej imprezie.
W zakładce Przyjęcia znajdziesz porady kulinarne dotyczące organizacji przyjęć – zapraszania gości, ustalania menu, wznoszenia toastów oraz podziękowań.
Chcesz wiedzieć co w kulinarnym świecie piszczy? W zakładce Wiadomości w dziale Porady znajdziesz najświeższe wiadomości związane z kulinariami. Dowiesz się jakie kulinarne święta czekają nas w najbliższym czasie, jakie kulinarne gadżety przydadzą się w kuchni oraz w jakich kulinarnych wydarzeniach możesz wziąć udział.
Słodycze, napoje, mrożonki, makarony, mąki - w zakładce Produkty, dowiesz się jaki kulinarne nowości znajdziesz na sklepowych półkach. Poradzimy Ci co warto kupić i spróbować!
Porady Gotujmy.pl polecają się dla każdego - od kuchcika po szefa kuchni!
p.ziemichod
| Szef Kuchni | Przepisów: 6, Artykułów: 98Fermentacja alkoholowa to najważniejsza część procesu produkcji wina. Od tego, jak ją przeprowadzimy zależy jakość i smak naszego trunku.
Lancerciu
| Starszy Kucharz | Przepisów: 16, Artykułów: 5Nieposklejany makaron to od dziś najłatwiejsza rzecz!
aneta8185
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 517, Artykułów: 4Mimo iż szczypiorek można mrozić, w kuchni wykorzystujemy przede wszystkim świeży. Jak więc prawidłowo go przechowywać, żeby nie zwiędł?
aneta8185
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 517, Artykułów: 4W okresie letnim możemy niedrogo kupić brokuła. Ja ten czas wykorzystuję na przygotowywanie mrożonek na zimę. Jak prawidłowo to zrobić?
Lancerciu
| Starszy Kucharz | Przepisów: 16, Artykułów: 5Łatwy i tani sposób na utrzymanie zmywarki w idealnej czystości.
k.tyczynski
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 57, Artykułów: 5Namówmy niedowiarków, że Polska to kraj o bogatej tradycji kulinarnej.
Wiech
| Arcymistrz Kuchni | Przepisów: 160, Artykułów: 5Kostka rosołowa - podstawa "szybkich dań" to 99% chemii. Spróbuj zrobić ją bez chemii, z własnych zdrowych składników!
redakcja
| Platynowy Ekspert | Przepisów: 202, Artykułów: 3449Zebraliśmy dla Was przepisy na proste sałatki, idealne na grilla jako dodatek do grillowanych mięs , których przygotowanie nie zabiera wiele czasu.
redakcja
| Platynowy Ekspert | Przepisów: 202, Artykułów: 3449Jak kupować, przechowywać i co najważniejsze - co przygotować z bakłażana, czyli oberżyny?
LIDZIA
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 329, Artykułów: 14Grzybek tu, grzybek tam - i co z nimi zrobić mam?