Krem z pomidorów możemy przygotować na wiele sposobów. Wyjątkowo dobrze smakuje ta zupa z dodatkiem ziół i przypraw. Najlepiej przygotować krem ze świeżych pomidorów, będzie on najbardziej aromatyczny. Dodatek pieczonej papryki, czy selera naciowego jeszcze poprawią smak kremu z pomidorów.
Krem z pomidorów i papryki

Krem z pomidorów i papryki

Krem z pomidorów i papryki to wyjątkowe danie, które możemy zaserwować na spotkanie z przyjaciółmi, czy specjalną uroczystość. Jest wyjątkowo smaczna dzięki temu połączeniu warzyw. Posypana startym parmezanem, w towarzystwie ziołowych grzanek będzie wyglądać bardzo efektownie.

Krem z pomidorów z mozzarellą

Krem z pomidorów z mozzarellą

Krem z pomidorów z mozzarellą to wyjątkowe włoskie danie. Smakuje wyjątkowo dzięki soczystym warzywom i śmietankowemu, lekkiemu serkowi. Przyprawiamy ją solą, pieprzem i świeżą, posiekaną bazylią. Dodatek chrupiących grzanek uzupełni nasze danie.

Zupa pomidorowa

Zupa pomidorowa

Zupa pomidorowa to ulubiona potrawa najmłodszych. Zajadają się nią z dodatkiem makaronu, domowych klusek, bądź ryżu. Ważne by przygotować zupę pomidorową ze świeżych pomidorów wtedy będzie ona najzdrowsza i bogata w witaminy i minerały.

Krem z pomidorów z puszki

Krem z pomidorów z puszki

Krem z pomidorów z puszki przygotowujemy gdy nie mamy możliwości skorzystać ze świeżych warzyw. Dzięki dodatkowi ziół i przypraw będzie on również smaczny i aromatyczny. Posypana pokruszonym serem feta i grzankami czosnkowymi będzie wyjątkowym daniem.

Znaleźliśmy 107 przepisów w kategorii Krem z pomidorów