Świetne pomysły na przygotowanie pysznych krokietów

Świetne pomysły na przygotowanie pysznych krokietów
Krokiety to potrawa bardzo popularna w naszym kraju i chętnie serwowana podczas różnych uroczystości. Prostota wykonania oraz niezliczone możliwości w kwestii farszu sprawiają, że krokiety są uniwersalnym rozwiązaniem na duże i małe przyjęcia.
Są także idealnym dodatkiem do barszczu czerwonego, który jest tradycyjnie podawany na wieczerzy wigilijnej.

Jeżeli szukacie szybkiego i sprawdzonego przepisu na krokiety, to jesteście w dobrym miejscu. Poniżej zgromadziliśmy bogatą bazę receptur na krokiety z mięsem, kapustą czy pieczarkami.

Największym uznaniem od wielu lat cieszą się tradycyjne krokiety z kapustą i grzybami, ale dowolność w przygotowaniu farszu jest tak wielka, że śmiało można poeksperymentować i stworzyć własną kompozycję idealną.

Fanom lekkiej kuchni polecamy krokiety warzywne, zwłaszcza krokiety ze szpinakiem. Natomiast koneserom pełnowartościowego posiłku proponujemy krokiety z pieczarkami i serem w asyście pomidorowego sosu.

Prawdziwą furorę robią także krokiety ziemniaczane, które są alternatywą dla zwykłego naleśnika z nadzieniem. Wierzymy, że każdy znajdzie tutaj przepis dla siebie, dlatego serdecznie zachęcamy do przeglądania kategorii.

Zdjęcie: Fotolia

Znaleziono: 1221 w dziale przepisy

Szukano: krokiety

Krokiety warzywne

Krokiety warzywne

renatka1 renatka1

Dodaj do ulubionych


Wybierz listę: