TeresaJ
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 37, Artykułów: 129Soczyste mięso w zalewie z maślanki
Kruche i delikatne mięsko - prosty sposób.
Jeśli przytrafi Ci się kulinarna wpadka, nie załamuj się. W naszym dziale Porady na pewno znajdziesz rozwiązanie, które ułatwi Ci życie w kuchni i twoją kulinarną pracę. Znajdziesz tu praktyczne, proste i przydatne w kuchni porady, kulinarne pomysły oraz wskazówki na temat pieczenia, gotowania, smażenia a także urządzania przyjęć. Zakładka porady kulinarne to kuchenna skarbnica wiedzy dla każdego.
Nasze Porady pomogą Ci w gotowaniu, pieczeniu, utrzymywaniu czystości, przygotowaniu świąt, przyjęć. To tu dowiesz się m.in. jak pozbyć się zapachu ryby z domu po jej usmażeniu, jak posprzątać dom na błysk nie tylko od święta, jak zamrozić ciasto, które zostało po rodzinnej imprezie.
W zakładce Przyjęcia znajdziesz porady kulinarne dotyczące organizacji przyjęć – zapraszania gości, ustalania menu, wznoszenia toastów oraz podziękowań.
Chcesz wiedzieć co w kulinarnym świecie piszczy? W zakładce Wiadomości w dziale Porady znajdziesz najświeższe wiadomości związane z kulinariami. Dowiesz się jakie kulinarne święta czekają nas w najbliższym czasie, jakie kulinarne gadżety przydadzą się w kuchni oraz w jakich kulinarnych wydarzeniach możesz wziąć udział.
Słodycze, napoje, mrożonki, makarony, mąki - w zakładce Produkty, dowiesz się jaki kulinarne nowości znajdziesz na sklepowych półkach. Poradzimy Ci co warto kupić i spróbować!
Porady Gotujmy.pl polecają się dla każdego - od kuchcika po szefa kuchni!
TeresaJ
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 37, Artykułów: 129Kruche i delikatne mięsko - prosty sposób.
TeresaJ
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 37, Artykułów: 129Złagodzony smak kapusty kiszonej.
TeresaJ
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 37, Artykułów: 129Smaczna i tania domowa galaretka.
ciotka
| Starszy Kucharz | Przepisów: 16, Artykułów: 2Mieszanki przypraw z torebki tak się maja do tych prawdziwych, jak kawa instant do świeżo mielonej, a wiec nie ulegajmy swemu lenistwu!
p.ziemichod
| Szef Kuchni | Przepisów: 6, Artykułów: 98Zobacz, jak prawidłowo podawać wino, w jakiej temperaturze serwować czerwone, a w jakiej białe
p.ziemichod
| Szef Kuchni | Przepisów: 6, Artykułów: 98Nawet najlepsze trunki możemy zepsuć w sposób nieodwracalny, jeśli będziemy je źle przechowywać. Zobacz, jak i gdzie właściwie składować wino.
kołczu
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 77, Artykułów: 1147Herbata to napój idealny na chłodne dni - aromatyczny zapach i charakterystyczny smak ma wielu zwolenników. Polecamy te najbardziej rozgrzewające herbaty na zimowe wieczory.
ajo
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 353, Artykułów: 42Jak pokroić poszczególne gatunki sera oraz jak skomponować talerz serów?
pierniczkowo
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 127, Artykułów: 53Świetnie nadaje się do wszystkich mięs!
kasiunia
| Arcymistrz Kuchni | Przepisów: 103, Artykułów: 197Coraz więcej mówi się o ekologicznym jedzeniu, są sklepy w których bez problemu można kupić ekoprodukty. Wiele jednak osób podchodzi do nich sceptycznie.