Chyba większości z nas w codziennym menu towarzyszą kanapki. Do pracy, do szkoły, na śniadanie lub kolację - spożywamy je często. Warto urozmaicać ich smak - można tego dokonać w bardzo prosty (i tani) sposób!

Jednym z popularnych rozwiązań, który pozwoli nieco odmienić smak kanapki jest… pasta. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele gotowych past, zróżnicowanych smakowo. Czy jest jednak sens przepłacać za coś, co można wedle własnych upodobań przygotować samemu?

Przygotowana w domu nie tylko da gwarancję smaku, ale również pewność, że użyte do jej przyrządzenia składniki są całkowicie naturalne. Ponadto - koszty przyrządzenia tego pysznego dodatku wcale nie są drogie.

Przygotowując więcej pasty, możemy delektować się nią przez kilka dni, a także - dokładając poszczególny produkt - w prosty sposób możemy zmodyfikować jej smak. Wszystko pozostaje kwestią chęci, wyobraźni i … tego, co akurat mamy w lodówce.

Pasty jajeczna jest jedną z najczęściej przyrządzanych past. Smakuje wyśmienicie, a jest taka prosta w przygotowaniu! Okazuje się, że może mieć mnóstwo wariantów smakowych i doskonale komponować się nie tylko z kanapkami!

Zachęcamy Was do wypróbowania przepisów z pastą jajeczną w roli głównej. Znajdziecie tu wiele inspiracji i sposobów na przygotowanie pysznego dodatku, który będziecie mogli wykorzystać jako nadzienie do wielu warzyw lub podać z ptysiami. Z pokrzywą, śledziem a może chrzanem? Wybór należy do Ciebie!

Polecane przepisy do kategorii Pasta jajeczna

Znaleźliśmy 295 przepisów w kategorii Pasta jajeczna

Pasta jajeczna

Pasta jajeczna

Myszata1993 Myszata1993

Dodaj do ulubionych


Wybierz listę: