Sernik na kruchym spodzie, to na pewno zaskakujący, ale również smaczny pomysł na to cudowne ciasto. Czekoladowe kruche ciasto z lekko kwaśnym serem i czekoladową polewą, to poezja dla podniebienia. Serniki kawowe i owocowe z pewnością ucieszą się z towarzystwa kruchego ciasta, które wspaniale komponuje się z tymi dodatkami. 

Sernik na kruchym cieście robi się niemalże tak samo, jak wszystkie inne serniki, z tą różnicą, że przed nałożeniem sera należy upiec kruchy spód. Do masy na ciasto możemy dodać wszelkiego rodzaju dodatki. Orzechy, czekolada albo wiórki kokosowe, wszystko to nada naszemu spodowi wyjątkowy smak i sprawi, że będzie on tworzył idealne połączenie z delikatnym serowym środkiem

Dobrym pomysłem może być ubarwienie samego sera. Dodanie do niego truskawek, serka philadelphia (stanowiącego główny składnik sernika nowojorskiego), czekolady, czy barwnika pozwoli na uzyskanie wyjątkowego, nietypowego smaku. Na wierzch idealnie nada się glazura, galaretka, kruszonka lub zwykłe wiórki czekoladowe.

Przepisów na sernik jest mnóstwo. Przejrzyjcie serwis i zapoznajcie się z niezwykłymi i zaskakującymi przepisami na to przepyszne ciasto. Przekonacie się, że na jednym nie poprzestaniecie! 

Polecane przepisy do kategorii Serniki na kruchym cieście

Znaleźliśmy 182 przepisów w kategorii Serniki na kruchym cieście