jagienka
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 917, Artykułów: 172Szparagi- wykwintne i proste
porady na temat szparagów w kuchni
Odkryj cenne rady Babci Halinki na temat gotowania, pieczenia, smażenia i radzenie sobie w kuchni. Dowiedz się jak upiec idealną szarlotkę, jak nie płakać przy obieraniu cebuli oraz naucz się kisić żywność i gotować szparagi.
W Kąciku Babci Halinki dowiesz się więcej na temat mięsa, ryb, nabiału, dań mącznych, warzyw i ciasta.
W zakładce mięsa dowiesz się o czym warto pamiętać, w trakcie przygotowywania dań mięsnych – co zrobić, aby mięso było soczyste i aromatyczne, jak usmażyć pyszne kotlety mielone.
Jakie są zalety jedzenia ryb, czy wiesz co skrywa tuńczyk, jak marynować rybę? – na te pytanie znajdziesz odpowiedź w zakładce Ryby.
Dlaczego ser żółty ma dziury, jak przygotować pyszne kluski lane – dowiecie się w zakładce Nabiał i produkty mączne. Lubicie omlety, ale nie zawsze wychodzą Wam puszyste? W Kąciku Babci Halinki znajdziecie rozwiązanie.
Czy każde warzywo nadaje się do kiszenia? Dlaczego czosnek powinien być w każdej kuchni? – odpowiedzi na te pytania znajdziesz w zakładce Warzywa.
Idealnym pomysłem na deser jest ciasto, które pasuje do kawy, herbaty, na rodzinne uroczystości, na poprawę nastroju lub jako słodka przekąska w ciągu dnia – w zakładce Ciasta poznacie sekrety udanych wypieków i znajdziecie przepisy na najlepsze ciasta.
jagienka
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 917, Artykułów: 172porady na temat szparagów w kuchni
jagienka
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 917, Artykułów: 172Rabarbar - doskonały dodatek do ciasta i kompotu
jagienka
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 917, Artykułów: 172doskonałe porady na temat smażenia galaretek owocowych
kama1132
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 139, Artykułów: 62Metoda na przypalony tłuszcz.
kama1132
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 139, Artykułów: 62Kotlety mielone zwarte i zbite.
cherry
| Złoty Ekspert | Przepisów: 508, Artykułów: 729Czym doprawić mięso gotowane na parze?
kasiunia.1981
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 104, Artykułów: 9Bez sosów nie istniałoby wiele potraw.Inne nie byłyby tak smaczne.Mają piękną barwę i aromat,ale nie są to ich najważniejsze zalety.
gosiek i edzia
| Mistrz Kuchni | Przepisów: 228, Artykułów: 23Nie masz pomysłu na kolację, przejrzyj dokładnie lodówkę i zrób zapiekankę
jagienka
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 917, Artykułów: 172dobre porady na temat herbaty i jej zalety
jagienka
| Srebrny Ekspert | Przepisów: 917, Artykułów: 172porady na temat kawioru i jego zastosowania