Książka kucharska Idealne sałatki do mięs z grilla

Zebraliśmy dla Was przepisy na proste sałatki, idealne na grilla, których przygotowanie nie zabiera wiele czasu.

Idealne sałatki do mięs z grilla
fot. Fotolia

Zapach pieczonego na grillu mięsa pobudza apetyt nawet tych, co to "są po obiedzie" - nikt bowiem nie odmówi sobie porcji soczystej karkóweczki, kiełbaski czy szaszłyka prosto z rusztu!

Do grillowanych mięs idealnie nadają się sosy, a także zimne warzywno-owocowe dodatki. I właśnie tutaj najlepiej sprawdzą się pyszne sałatki na grilla, które wybraliśmy specjalnie dla Was!

Sałatka z czerwonej papryki i pora  Sałatka z piegami z rodzynek

Z WARZYWAMI

Świeże, lekkie warzywa połączone w sałatce doskonale komponują się ze smakiem grillowanego mięsa. Duża dawka witamin w postaci chrupiącej, zielonej sałaty, pomidorów, ogórków czy papryki to dobry pomysł na dodatek do potraw z grilla. Iwa proponuje majową sałatkę do grilla. Nieuchwytna zaś poleca szybką i smaczną sałatkę do kiełbasek z grilla. Można też tak jak Iwa643 przygotować sałatkę z czerwonej papryki i pora, dobrą nie tylko do grilla, lecz także do obiadu.

Grillowa sałatka z melonem  Sałatka z truskawkami i czosnkiem

A MOŻE Z OWOCAMI?

Mysza75 zrobiła pyszną sałatkę z grillowaną piersią z kurczaka, nektarynkami, truskawkami i malinami. Lalunia przygotowała świetną przystawkę do grilla w postaci truskawek w soku malinowym. Natomiast edytha proponuje egzotyczną słoneczną sałatkę z piegami z rodzynek.
Jak połączyć grillowane mięso i wiosenne warzywa w jedną, doskonałą i pyszną całośc? Zobaczcie nasze filmy kręcone nad grillem z pysznymi potrawami w rolach głównych! >>>


Poznajcie pyszne i szybkie sałatki na grilla >>>