Książka kucharska Zupy Hortex

W książce kucharskiej zebraliśmy przepisy na zupy, które powstały z użyciem produktów Hortex. Zachęcamy do inspirowania się świetnymi pomysłami i do dodawania swoich przepisów na pyszne i zdrowe zupy.

Zupy Hortex
Smaczna, pożywna i pełna witamin zupa nie ma sobie równych! Idealna jako samodzielny posiłek, jak również jako wstęp przed daniem głównym. Pomidorowe, brokułowe, grochowe to tylko niektóre z nich. Wszystkie obfitują w cenne składniki odżywcze, witaminy i błonnik pokarmowy. Dlatego nie można nie uwzględnić ich w swoim menu.

Za co kochamy zupy?

Zupy to dania, które w większości składają się z wody. Dzięki temu nie tuczą, a przy okazji regulują gospodarkę wodną organizmu. Talerz zupy, przygotowanej bez zaprawiania, to zaledwie 80-100 kcal. Zjedzenie już jednej porcji daje uczucie sytości. Między innymi właśnie w tym tkwi magia zup.

Szybko i zdrowo

Zupa to doskonałe wyjście, gdy brakuje czasu na przygotowanie innego posiłku. Do stworzenia smacznej zupy z powodzeniem można użyć mrożonek Hortex. Bukiety warzyw Hortex to produkty w pełni naturalne, pozbawione konserwantów i sztucznych barwników. Dlatego zupy powstałe na ich bazie obfitują w żelazo, magnez i fluor. Dostarczają też organizmowi cennych kwasów organicznych i błonnika.

W poniższej książce kucharskiej zebraliśmy przepisy na zupy, które powstały z użyciem produktów Hortex. Zachęcamy do inspirowania się świetnymi pomysłami i do dodawania swoich przepisów na pyszne i zdrowe zupy.