Książka kucharska Sylwestrowe przekąski i zakąski

Sylwestrowa impreza nie może odbyć się bez znakomitych przekąsek i zakąsek! W naszej książce kucharskiej znajdziecie świetne pomysły na te niewielkie pyszności. Zapraszamy!

Sylwestrowe przekąski i zakąski
fot. Fotolia

Wielu z nas organizuje sylwestrową imprezę u siebie w domu bądź pomaga w jej organizacji znajomym. Tak czy owak - warto zaskoczyć gości ciekawą, sprawdzoną przekąską!

Drobne pyszności

Zakąski i przekąski to pyszne, niewielkie smakołyki do podjadania między głównymi posiłkami. Są one proste w wykonaniu, a ich przyrządzenie nie zajmuje zbyt dużo czasu. W zależności od upodobań, zakąski mogą być słodkie lub wytrawne. Ich dodatkowym atutem jest również wygląd, który zazwyczaj jest bardzo wykwintny i przemyślany.

Drobne pyszności na wieczór sylwestrowy przygotujecie w kilka chwil, wykorzystując ciasto francuskie, krakersy, herbatniki, świeże lub konserwowe warzywa, kawałki wędlin, ryb i serów! Na tę huczną imprezę warto przygotować również dipy, sosy albo guacamole - można zanurzać w nich świeże warzywa, paluszki drożdżowe, paszteciki czy słone ciasteczka.

Do alkoholowych napojów (i nie tylko!) warto przegryźć coś smacznego, także po to, aby mieć siłę do szaleństw na parkiecie. W tej książce kucharskiej zebraliśmy kilkadziesiąt przepisów na ciekawe przekąski i zakąski, które idealnie sprawdzą się podczas imprezy.


Ciekawe przepisy na przekąski znajdziecie TUTAJ >

Co do przekąsek? Oto najlepsze drinki z gotujmy.pl >>>


https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2013/01/15/161232.jpghttps://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2012/12/28/155777.jpghttps://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2012/12/28/155830.jpg