Książka kucharska Pizza - łatwa i pyszna

W tej książce zebraliśmy przepisy na prostą i smaczną pizzę, na cienkim i grubszym cieście, z przeróżnymi dodatkami. Te różne pizze łączy jedno - wszystkie są przepyszne!

Pizza - łatwa i pyszna
fot. Fotolia
Nie znamy nikogo, kto nie lubiłby pizzy. Cienkiej i chrupiącej, albo grubszej i treściwej. Pizza jest cierpliwa - możesz na niej położyć swoje ulubione składniki i na pewno będzie smaczna. Ważne jest jednak ciasto - ile kucharek i kucharzy, tyle przepisów, dlatego warto mieć swój sprawdzony! 

Popularny smakołyk

Nie trzeba nikomu udowadniać, iż pizza pochodzi z Włoch!  Mino to, pierwszych wielbicieli pizzy poszukiwać można już w starożytności. Były to chlebowe placki z wody i mąki z dodatkiem cebuli. Tradycyjna  włoska pizza  jest niezwykle pyszna i aromatyczna . Podczas jej pieczenia w powietrzu unosi się zapach ziół, pomidorów i sera.

Klasyczna pizza włoska znana jest na całym świecie! Sympatycy tego przysmaku potrafią zjeść jej każde ilości. Pizza często trafia na nasze stoły, podczas imprez lub spotkań ze znajomymi. Serwujemy ją z najróżniejszymi przysmakami, począwszy od mięs, kończąc  na owocach.


W tej książce kucharskiej zebraliśmy dla Was przepisy na pizzę z gotujmy.pl - na pewno znajdziecie tutaj przepis, który zostanie Waszym ulubionym. A teraz do pracy i... smacznego!

Pizza na cieście maślankowym Pełnoziarnista pizza ze szpinakiem Pizza z pesto paprykowym pod gwiazdami