Książka kucharska Danie główne Hortex

Polecamy przepisy na smaczne i pożywne dania główne. Wśród nich znajdziecie m.in. znakomite naleśniki, zakręcone roladki i zapiekanki, którym trudno się oprzeć. Wszystkie potrawy powstały z użyciem wysokiej jakości warzyw lub owoców Hortex!

Danie główne Hortex
Mrożonki Hortex świetnie nadają się jako składnik do smacznych i zdrowych dań głównych. Jeśli akurat nie masz dostępu do świeżych warzyw i owoców, śmiało sięgnij po mrożonki Hortex. Produkty w nich zawarte pochodzą ze zbiorów dokonywanych w pełni sezonu. Od razu poddawane są błyskawicznemu procesowi mrożenia, dzięki temu zachowują wszelkie walory odżywcze. Z powodzeniem sprawdzą się podczas wprowadzenia zdrowej, kolorowej diety.

Smaczne dania główne

Produkty Hortex dają wiele kulinarnych możliwości. Mrożony zielony groszek sprawdzi się podczas przygotowywania smacznego omleta, czy sałatki makaronowej. Pyszny rozdrobniony szpinak odegra główną rolę w roladkach szpinakowych z wędzonym łososiem, naleśnikach i pierogach. Natomiast mrożone warzywa na patelnię doskonale poczują się w towarzystwie wszelkiego rodzaju zapiekanek. A marchewka, brokuły i buraczki posłużą jako składnik smacznych zup, barszczów i chłodników.

W poniższej książce kucharskiej zebraliśmy przepisy na dania główne z produktem Hortex w roli głównej.
Zachęcamy do inspirowania się świetnymi pomysłami i do dodawania swoich przepisów na pyszne i zdrowe dania główne z użyciem mrożonek Hortex.