Książka kucharska Dania w stylu fit Hortex

Specjalnie dla Was zebraliśmy przepisy na rewelacyjne dania w stylu fit z użyciem produktów Hortex. Zobaczcie, jak zdrowo i kolorowo mogą wyglądać Wasze posiłki. Zachęcamy do wypróbowania wszystkich przepisów!

Dania w stylu fit Hortex
Wraz z pojawieniem się pierwszych słonecznych dni, lekkie, zdrowe, kolorowe dania w stylu fit zaczynają królować na naszych stołach. Włączenie do codziennej diety sałatek, surówek i innych posiłków — powstających na bazie warzyw i owoców — sprawia, że szybo pozbywamy się zbędnych kilogramów. Każde danie w stylu fit to także potężny zastrzyk witamin, dzięki któremu poprawia się nasze samopoczucie.

Wielka moc dań w stylu fit

Sałatki, koktajle, musy i lekkie dania główne to prawdziwa bomba witaminowa. Do stworzenia pysznych i zdrowych posiłków z powodzeniem można wykorzystać mrożonki Hortex. Przygotujesz z nich m.in. zupy w wersji light, lekkie sałatki oraz pyszne i niskokaloryczne obiady. Mrożone szparagi, mrożone brokuły, mrożony kalafior to tylko przykładowe produkty dostępne przez cały rok. Warzywa i owoce z pewnością pomogą w odkwaszeniu i oczyszczeniu organizmu. Dzięki dużej zawartości błonnika wpłyną także na poprawę procesu trawienia. Dlatego warto zasilić nimi swój organizm.

W poniższej książce kucharskiej zebraliśmy przepisy na dania w stylu fit, które powstały z użyciem produktów Hortex. Zachęcamy do inspirowania się świetnymi pomysłami i do dodawania swoich przepisów na pyszne i zdrowe sałatki, surówki i inne lekkie dania.