Książka kucharska Przepisy z frytkownicą ActiFry

W książce kucharskiej zebraliśmy przepisy na potrawy przygotowane za pomocą frytkownicy Tefal ActiFry.

Przepisy z frytkownicą ActiFry
Za pomocą frytkownicy ActiFry przygotować można nie tylko frytki - autorki przepisów pokazują, jak przygotować grzanki, ryby, zdrowe chipsy, a nawet desery. Co ważne - potrawy są wartościowe, bo przygotowane na zaledwie jednej łyżce oleju!

Smażenie potraw

Smażenie jest bardzo popularną metodą przygotowywania posiłków. Dietetycy alarmują, że potrawy przyrządzane w ten sposób są niezdrowe i bardzo kaloryczne, co bardzo przekłada się na nasze zdrowie!

 Niepokojąca jest także jakość samego tłuszczu używanego w kuchni. Najlepiej używać tłuszczów pochodzenia roślinnego. Należy zwracać uwagę na to by olej miał duża zawartość jednonienasycownych kwasów tłuszczowych i jak najmniejszą ilość tych wielonienasyconych, a także czy jest tłoczony na zimno i czy jest rafinowany.

Zalet smażenia produktów w niewielkiej ilości tłuszczu jest bardzo dużo! Frytkownica FryActi bez większego problemu usmaży nam posiłek na obiad, kolację czy przekąskę! Warto by zaopatrzyły się w nią także osoby, które dbają o linię, ale także Ci którzy cierpią na choroby niedokrwienne serca i wszyscy pragnący zdrowo się odżywiać!

Zapraszamy do lektury - w książce znajdziecie aż 56 przepisów opisanych krok po kroku, opatrzonych zdjęciami.