Książka kucharska Dieta proteinowa Luny i Eliss

Chciałabym pomóc tym którzy są lub chcieliby przejść na dietę odchudzającą. Wiem z doświadczenia ze dieta do duże wyzwanie

Dieta proteinowa Luny i Eliss
Chciałabym pomóc tym którzy są lub chcieliby przejść na dietę odchudzającą.
Wiem z doświadczenia ze dieta do duże wyzwanie


Dieta Proteinowa opracowana została z myślą o tych ludziach którzy mają problemy z nadwagą.
Każdą dietę  należy jednak przystosować do własnych potrzeb i stanu organizmu. Nie trzeba aż tak dużych wyrzeczeń, wystarczy zmienić nieco kuchenne przyzwyczajenia by walczyć z niepożądaną wagą.

 Dieta proteinowa zaleca spożywanie  czterech posiłków dziennie, w ich skład wchodzi pierwsze i drugie śniadanie, mocno mięsny obiad oraz bezbiałkowa kolacja. Podczas stosowania diety pamiętać należy również o odpowiednim nawadnianiu organizmu –przynajmniej dwa litry dziennie.

Odstawiamy tłuszcze, produkty zbożowe, cukier, ziemniaki i słodycze. Zastępując to chudym mięsem z sałatkami i dużą ilością warzyw, chudym nabiałem (mleko 0,5%, sery 0% i nisko tłuszczowe jogurty). Mąkę kukurydzianą stosujemy jako zagęszczacz sosów i zastępstwo mąki pszennej. Oraz duże ilości otrąb pszennych i owsianych. Wcale nie trzeba się głodzić żeby schudnąć. Przy tych potrawach razem z córką zrzuciłyśmy po 15 kg w 3 miesiące. Od tego czasu zmieniłam całkowicie styl gotowania, co nikomu nie przeszkadza i wszyscy są zadowoleni i najedzeni. 

W tym zestawie umieszczę przepisy tych potraw, które są nietuczące i wspomogą odchudzanie w łatwy i przyjemny sposób. Serwowane potrawy są nie tylko skutecznym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, ale także świetnym pomysłem na spróbowanie całkiem innych potraw. Zapraszamy!