Książka kucharska Multicooker - przepisy

To, że jesteś zabiegana nie usprawiedliwia faktu, że źle się odżywiasz. Dlaczego? Ponieważ mimo braku czasu możesz przygotowywać pełnowartościowe posiłki. Bo liczy się nie tyle to, ile masz wolnych minut, a w jaki sposób je wykorzystasz. Twoim sojusznikiem w tej walce będzie urządzenie wielofunkcyjne - Multicooker.

Multicooker - przepisy
fot. Informacje prasowe
To, że jesteś zabiegana nie usprawiedliwia faktu, że źle się odżywiasz. Dlaczego? Ponieważ mimo braku czasu możesz przygotowywać  pełnowartościowe posiłki. Bo liczy się nie tyle to, ile masz wolnych minut, a w jaki sposób je wykorzystasz. Twoim sojusznikiem w tej walce będzie urządzenie wielofunkcyjne Multicooker.

To podgotować, tamto podsmażyć, a i jeszcze nie zapomnieć o podduszeniu... Przygotowanie pełnowartościowego obiadu - nie ukrywajmy - wymaga trochę czasu. Oczywiście słowo trochę to pojęcie względne, ponieważ, w zależności od skomplikowania potrawy, może to być pól godziny, a może pół dnia. Niemniej jednak możesz połączyć chęć zdrowego odżywiania z tym, że Twój grafik pęka w szwach i ostatnie na co masz czas, to gotowanie. I jeszcze z miłością do fajnych gadżetów!

             Multicooker

Nie wierzysz? W takim razie poznaj Multicooker - wielofunkcyjne urządzenie do gotowania, smażenia, pieczenia, podgrzewania, gotowania na parze, przygotowania ryżu, makaronu a także domowego jogurtu czy też owocowych przetworów!

Multicooker sprawia, że Twoje potrawy - od przystawek, przez zupy, dania główne aż po desery i ciasta - są różnorodne, jeszcze smaczniejsze oraz prostsze w przygotowaniu. Z urządzenia Multicooker możesz korzystać w domu, na wakacjach, na kampingu, w akademiku - zawsze wtedy, gdy chcesz przygotować pełnowartościowy posiłek nie spędzając wielu godzin w kuchni. A wszystko to dzięki jednemu urządzeniu - bez bałaganu oraz zbędnej krzątaniny!


Przepisy z książki kucharskiej