Książka kucharska Kuchnie świata w wersji vege

Jeśli nie jadasz mięsa, a lubisz poznawać świat od kuchni, wcale nie musisz rezygnować z degustacji. Poznaj dania regionalne w wersji vege!

Kuchnie świata w wersji vege
fot. Fotolia
Nie ma na świecie kuchni, która nie używałaby mięsa w swoich rodzimych potrawach. Czasem jest ono podstawowym składnikiem wielu potraw, ale innym razem bazą są warzywa i owoce. Zawsze więc wybierajmy z menu  ulubione przez siebie smakołyki, ważne jest bowiem by z jedzenia czerpać jak najwięcej przyjemności.  Tę książkę kucharską gorąco polecamy tym którzy mięsa nie jadają z wyboru, a także tym, którzy pragną spróbować czegoś nowego!

Wege pyszności!

 Wegetarianizm to nie tylko styl życia, ale także moda! Pisze się o nim w czasopismach, mówi w telewizji i radiu. Odżywiając się w ten sposób pamiętać należy o odpowiednim dobieraniu produktów, które muszą przecież zapewnić organizmowi komplet witamin i minerałów.

Pożywienie fanów wegetarianizmu jest smaczne i zdrowe! Obfituje ono w świeże warzywa, owoce, orzechy, produkty zbożowe a także aromatyczne zioła i przyprawy. Dieta ta zawiera bardzo dużo błonnika, który reguluję procesy trawienia. Posiłki są lekkostrawne i zawierają znikomą ilość cholesterolu. Okazuje się również, że wegetarianie są bardziej wytrzymali fizycznie.

W tej książce kucharskiej znajdziecie najlepsze przepisy na bezmięsne smakołyki. Sprawdźcie sami i zainspirujcie się kulinarnie. Zapraszamy!


Przepisy z książki kucharskiej